Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Monster Hunter (2020)

Monster Hunter (2020)

Pas botës sonë, është një tjetër.Dec. 03, 2020 104 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

SHPËRNDAJE

Një portal e çon togerin Artemis dhe një skuadër ushtarësh elitarë në një botë të çuditshme ku sundojnë përbindësha të fuqishëm e të pamëshirshëm. Përballë rrezikut për jetën, ata ndeshin një gjahtar përbindësash që do jetë shpresa e tyre e vetme për t’u kthyer pas…..

Titulli origjinalMonster Hunter
Vlerësimi IMDb5.3 votes