Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Mom and Dad (2017) HD

Mom and Dad (2017) HD

Ndonjëherë ata thjesht duan të të vrasin..Jan. 19, 2018 83 Min.
Your rating: 0
7 6 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Brian Taylor
Director

Aktoret

Nicolas Cage isBrent Ryan
Brent Ryan
Selma Blair isKendall Ryan
Kendall Ryan
Anne Winters isCarly Ryan
Carly Ryan
Joseph D. Reitman isHomeroom Teacher
Homeroom Teacher
Theresa Cook isCrazed Mom (uncredited)
Crazed Mom (uncredited)
Angie Willmott isZumba Dancer
Zumba Dancer

Permbledhje

Një vajzë adoleshente dhe vëllai i saj i vogël duhet të mbijetojnë 24 orë të egra gjatë të cilave një histerinë masive me origjinë të panjohur shkakton që prindërit të bëhen të dhunshëm ndaj fëmijve të tyre.

Titulli origjinalMom and Dad
Vlerësimi IMDb5.7 votes
Vlerësimi TMDb5.4 42 votes