Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Mission Possible (2021)

Mission Possible (2021)

Misioni i parë i një agjenti sekret rishtar shndërrohet në një kaos!Feb. 17, 2021
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një agjente sekrete kineze Da-hee merr informacione se një numër i madh armësh zjarri të paligjshme po futen në Kore dhe është dërguar për të hetuar rastin. Ajo takon Su-hanin, i cili supozohej ta ndihmonte në këtë rast, por për shkak të aftësive të tij të dobëta, ata vazhdojnë të zihen për gjëra të parëndësishme. Por kur dëshmitarët e tyre vriten papritmas, ata të dy bëhen të dyshuarit kryesorë…

Titulli origjinal미션 파서블
Vlerësimi IMDb6.5 votes
Vlerësimi TMDb5.3 4 votes