Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Lower City (2005) HD

Lower City (2005) HD

Love to live. Live to love.May. 16, 2005 (Brazil, UK)98 Min.R
Your rating: 0
8 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Miqtë e përjetshëm Deco dhe Naldinho, të cilët zotërojnë një varkë të vogël në Bahia, takohen me balerinen Karinna. Të dy burrat bien ne dashuri me të dhe miqësia e tyre shpartallohet thellësisht.

Titulli origjinalCidade Baixa
Vlerësimi IMDb6.6 3,277 votes
Vlerësimi TMDb5.4 10 votes