Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Love Nowadays (2009) HD

Love Nowadays (2009) HD

Jul. 31, 2009 128 Min.
Your rating: 0
8.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Imtiaz Ali
Director

Aktoret

Saif Ali Khan isJaivardhan Singh / Veer Singh Panesar
Jaivardhan Singh / Veer Singh Panesar
Deepika Padukone isMeera Pandit
Meera Pandit
Rishi Kapoor isVeer Singh Panesar (Older)
Veer Singh Panesar (Older)
Rahul Khanna isVikram Joshi
Vikram Joshi
Giselli Monteiro isHarleen Kaur
Harleen Kaur
Neetu Singh isHarleen Kaur (Older)
Harleen Kaur (Older)
Vir Das isShorty
Shorty

Permbledhje

Kjo komedi romantike ballafaqon historinë e Xheit dhe Mirës që përjetojnë nje lidhje “praktike” në distancë për të vazhduar me karrierat e tyre..

Titulli origjinalलव आज कल
Vlerësimi IMDb6.8 votes
Vlerësimi TMDb6.3 54 votes