Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Locke (2013) HD

Locke (2013) HD

No turning backApr. 10, 2014 (UK, USA)85 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Tom Hardy isIvan Locke
Ivan Locke
Ruth Wilson isKatrina (voice)
Katrina (voice)
Andrew Scott isDonal (voice)
Donal (voice)
Olivia Colman isBethan (voice)
Bethan (voice)
Tom Holland isEddie (voice)
Eddie (voice)
Ben Daniels isGareth (voice)
Gareth (voice)
Bill Milner isSean (voice)
Sean (voice)
Alice Lowe isSister Margaret (voice)
Sister Margaret (voice)
Danny Webb isCassidy (voice)
Cassidy (voice)
Lee Ross isPC Davids (voice)
PC Davids (voice)

Permbledhje

Ivan Loke, një familjar i përkushtuar dhe një menaxher i suksesshëm ndërtimi, merr një telefonatë në prag të sfidës më të madhe në karrierën e tij, e cila vë në lëvizje një seri ngjarjesh që kërcënojnë ekzistencën e tij të kultivuar me kujdes.

Titulli origjinalLocke
Vlerësimi IMDb7.1 100,104 votes
Vlerësimi TMDb6.9 654 votes