Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Law of the Land (2017) HD

Law of the Land (2017) HD

Sep. 01, 2017 (Finland)90 Min.R
Your rating: 0
8 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një polic që po del në pension mëson se djali i tij i paligjshëm është liruar nga burgu. Si detyra e tij e fundit,përpiqet te mbajë nën kontroll situatën por shumë shpejt gjerat i dalin nga kontrolli dhe kthehen ne një situate te dhunshme duke e detyruar te përballet me të shkuarën…

Titulli origjinalArmoton maa
Vlerësimi IMDb5.6 154 votes