Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Intersection (2020)

Intersection (2020)

Një jetë kthesash të gabuara. Një shans për ta bërë atë të drejtë.Dec. 01, 2020 71 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Matt Doran isJake Galloway
Jake Galloway
Ishak Issa isHeimi Rondstolt
Heimi Rondstolt
Liz Harper isPolicewoman
Policewoman
Cathy Burnside isSusan (2nd unit)
Susan (2nd unit)
Lucy Fry isVictoria Bullham
Victoria Bullham
Daniel Kajtaz isJosh Galloway
Josh Galloway

Permbledhje

Xhejk është një sekser i sukseshëm por një baba dhe një bashkëshort tmerrësit i keq. Një njeri i mistershëm rrëmben djalin e tij dhe nga Xhejk kërkon që të kalojë disa testime të cilat sjellin një fund të papritur…

Titulli origjinalIntersection
Vlerësimi IMDb5.0 votes
Vlerësimi TMDb6 3 votes