Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
In Corpore (2020) +18

In Corpore (2020) +18

Katër Vende. Katër çifte. Një mijë ndërlikimesh...Nov. 26, 2020 100 Min.
Your rating: 0
6 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

SHPËRNDAJE

Një eksplorim i marrëdhënieve bashkëkohore i treguar përmes katër historive të vendosura në Melburn, Berlin, Maltë dhe Nju Jork. Trajton pasojat e dashurisë, seksit dhe tradhtisë…

Titulli origjinalIn Corpore