Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Hotel for Dogs (2009) HD

Hotel for Dogs (2009) HD

No stray gets turned away.Jan. 16, 2009 (USA)100 Min.PG
Your rating: 0
7.4 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Te vendosur në një shtëpi kujdesi që nuk lejon kafshet , 16-vjeçari Andi dhe vëllai i tij më i vogël, Bruce, e kthejnë një hotel të braktisur në një shtëpi për qenin e tyre. Së shpejti do të mbërrijnë edhe kafshë të tjerë, dhe hoteli bëhet një strehë për çdo qen te braktisur në qytet. Por fëmijët duhet të bëjnë disa plane të shpejta për t’i mbajtur policët larg nga objekti i tyre.

Titulli origjinalHotel for Dogs
Vlerësimi IMDb5.4 17,864 votes
Vlerësimi TMDb5.7 210 votes