Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Holiday Rush (2019)

Holiday Rush (2019)

Nov. 28, 2019 94 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Leslie Small
Director

Aktoret

Sonequa Martin-Green isRoxy Richardson
Roxy Richardson
La La Anthony isPaula Williams
Paula Williams
Deon Cole isMarshall Stone
Marshall Stone
Tamala Jones isJocelyn '
Jocelyn '
Romany Malco isRashon '
Rashon '
Roscoe Orman isReginald Miller
Reginald Miller
Darlene Love isAunt Jo Robinson
Aunt Jo Robinson
Amarr M. Wooten isJamal Williams
Jamal Williams

Permbledhje

Pasi e pushojnë papritur nga puna, një DJ i njohur radioje shkon të jetojë me hallën e tij, duke sjellë me vete edhe katër fëmijët e tij të llastuar dhe një plan për tu rikthyer në transmetim.

Titulli origjinalHoliday Rush
Vlerësimi IMDb4.8 votes
Vlerësimi TMDb5.6 134 votes