Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021)

The Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021)

Treshe vrasëse.Jun. 14, 2021 100 Min.
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Ryan Reynolds isMichael Bryce
Michael Bryce
Samuel L. Jackson isDarius Kincaid
Darius Kincaid
Salma Hayek isSonia Kincaid
Sonia Kincaid
Antonio Banderas isAristotle Papdopolous
Aristotle Papdopolous
Frank Grillo isBobby O'
Bobby O'
Tom Hopper isMagnusson
Magnusson

Permbledhje

Dyshja vdekjeprurëse më e çuditshme në botë: truproja Michael Bryce dhe vrasësi Darius Kincaid, tashmë, pa dëshirë janë së bashku në një mision kërcënues për jetën. Ende i palicencuar dhe nën vëzhgim, Bryce detyrohet të futet në veprim, i shtyrë nga gruaja edhe më e paqëndrueshme e Dariusit, mashtruesja famëkeqe ndërkombëtare Sonia Kincaid.

Titulli origjinalHitman's Wife's Bodyguard
Vlerësimi IMDb6.4 votes
Vlerësimi TMDb7.1 121 votes