Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Gun (2010) HD

Gun (2010) HD

One Gun. Many Lives Lost.Jun. 10, 2010 81 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

James Remar isDetective Rogers
Detective Rogers
Paul Calderon isDetective Jenkins
Detective Jenkins

Permbledhje

Një luftë për pushtet dhe para në rrugët e Detroidit, të fajshëm dhe të pafajshëm humbin jetën… Ejnxhëll ka një sekret, a do mundet ai ta çojë detyrën e tij deri n fund?…

Titulli origjinalGun
Vlerësimi IMDb5.0 votes
Vlerësimi TMDb5.5 43 votes