Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Great White (2021)

Great White (2021)

Merrni frymën tuaj të funditMay. 07, 2021 91 Min.
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një fluturim argëtues në një vend të largët kthehet në një makth për pesë pasagjerë kur aeroplani i tyre shkatërrohet në një aksident dhe ata janë bllokuar në një gomone, 100 milje nga bregu me peshkaqenë që hanë njerëz që fshihen nën sipërfaqe.

Titulli origjinalGreat White
Vlerësimi IMDbN/A votes
Vlerësimi TMDb6.2 13 votes