Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Godzilla vs. Kong (2021)

Godzilla vs. Kong (2021)

Apr. 11, 2021
Your rating: 0
7.6 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Director

Aktoret

Permbledhje

Dy nga ikonat më të mëdha dhe mistike të historisë vendosen përballë njëri-tjetrit: Godzilla i frikshëm dhe Kongu i madhërishëm teksa njerëzimi mbetet i frikësuar mbi pasojat e luftës së tyre.

Vlerësimi IMDb7.3 votes