Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Frivolous Lola (1998) +18

Frivolous Lola (1998) +18

A determined young virgin is on the loose...Jun. 01, 1998 105 Min.
Your rating: 0
9.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Vendosur në fshatin Italian të viteve 1950, filmi tregon historinë e Lolës dhe Masettos, një çift i ri, pikëpamjet e të cilit për seksin paramartesor ndryshojnë në mënyrë drastike…

Titulli origjinalMonella
Vlerësimi TMDb4.5 109 votes