Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Flatliners (2017) HD

Flatliners (2017) HD

Ju nuk keni jetuar deri sa të vdisni..Sep. 28, 2017 110 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pesë studentë mjekësorë, duke shpresuar që të fitojnë njohuri për misterin e asaj që qëndron përtej kufijve të jetës, do të fillojë një eksperiment të guximshëm dhe të rrezikshëm. Duke i ndalur zemrat e tyre për periudha të shkurtra kohore, secili prej tyre shkakton një përvojë afër vdekjes. Ndërsa hetimi bëhet gjithnjë e më i rrezikshëm, ata janë të detyruar të përballen me mëkatet e të kaluarës së tyre, si dhe të luftojnë me pasojat paranormale të kalimit në anën tjetër.

Titulli origjinalFlatliners
Vlerësimi IMDb5.1 13,002 votes
Vlerësimi TMDb5.6 280 votes