Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Extract (2009) HD

Extract (2009) HD

Sticking it to the man has never looked so good.Sep. 03, 2009 92 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Joel, pronari i një fabrikë lëngjesh, përpiqet të luftoj me një mori problemesh personale dhe profesionale, të tilla si gruan e tij potencialisht të pabesë dhe të punësuarve të cilët duan të përfitojnë prej tij. 

Titulli origjinalExtract
Vlerësimi IMDb6.1 votes
Vlerësimi TMDb5.7 168 votes