Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Exposed (2016) HD

Exposed (2016) HD

Some secrets are better left buriedJan. 22, 2016 (USA)102 Min.R
Your rating: 0
5.7 6 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Keanu Reeves isDetective Scott Galban
Detective Scott Galban
Ana de Armas isIsabel de La Cruz
Isabel de La Cruz
Mira Sorvino isJanine Cullen
Janine Cullen
Danny Hoch isJoey Cullen
Joey Cullen
Ismael Cruz Córdova isJose de La Cruz
Jose de La Cruz
Melissa Linton isDetective Ramirez
Detective Ramirez

Permbledhje

SHPËRNDAJE

Një detektiv heton të vërtetën pas vdekjes së kolegut të tij. Kjo çështje e mistershme nxjerr në pah korrupsionin e policisë si dhe një mister të rrezikshëm që përfshin një vajzë të re…

Titulli origjinalExposed
Vlerësimi IMDb4.2 8,184 votes
Vlerësimi TMDb4.4 109 votes