Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Escape Room (2019)

Escape Room (2019)

Find The Clues Or DieJan. 03, 2019 100 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Adam Robitel
Director

Aktoret

Taylor Russell isZoey Davis
Zoey Davis
Logan Miller isBen Miller
Ben Miller
Deborah Ann Woll isAmanda Harper
Amanda Harper
Tyler Labine isMike Nolan
Mike Nolan
Nik Dodani isDanny Khan
Danny Khan
Jay Ellis isJason Walker
Jason Walker
Yorick van Wageningen isGames Master WooTan Yu
Games Master WooTan Yu
Cornelius Geaney Jr. isCollege Professor
College Professor
Russell Crous isCharlie - Jason'
Charlie - Jason'
Bart Fouche isGary - Ben'
Gary - Ben'

Permbledhje

Gjashtë të panjohur e gjejnë veten në një labirint dhomash misterioze dhe vdekjeprurëse. Për të mbijetuar duhet të përdorin aftësitë e tyre, që të jenë fitues edhe të çmimit prej 10 mijë dollarësh.

Titulli origjinalEscape Room
Vlerësimi IMDb6.4 votes
Vlerësimi TMDb6.4 1897 votes