Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Elysium (2013) HD

Elysium (2013) HD

He can save us all.Aug. 07, 2013 (USA)109 Min.R
Your rating: 0
7.7 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Është viti 2154 dhe të pasurit jetojnë në një platformë hapësinore të quajtur Elysium ndërsa pjesa tjetër e popullsisë së botes jeton në Tokë që tashmë është e shkatërruar…

Titulli origjinalElysium
Vlerësimi IMDb6.6 357,979 votes
Vlerësimi TMDb6.5 2936 votes