Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Eloise Love (2009) +16

Eloise Love (2009) +16

Oct. 29, 2009 92 Min.
Your rating: 0
8.3 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Jesús Garay
Director

Aktoret

Permbledhje

Një vajzë ndodhet në koma dhe në gjendje kritike pas një aksidenti. Gjatë kujtimeve të saj mësojmë ndjenjat e saj për një vajzë…

Titulli origjinalEloïse
Vlerësimi IMDb6.3 votes
Vlerësimi TMDb6.9 31 votes