Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Don’t Look Back (2009)

Don’t Look Back (2009)

Jun. 03, 2009 110 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Zhani një shkrimtare, e martuar me dy fëmijë – fillon të shikoj ndryshime të pashpjegueshme në shtëpinë e saj. Trupi fillon t’i ndryshoj. Askush tjetër nuk duket sikur e vë re. Të gjithë i thonë që është stresi për të mbaruar librin e ardhshëm, por ajo fillon të kuptoj se është diçka më e thellë dhe më shqetësuese.

Titulli origjinalNe te retourne pas
Vlerësimi IMDb5.8 votes
Vlerësimi TMDb5.5 143 votes