Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Devil’s Gate (2017) HD

Devil’s Gate (2017) HD

Apr. 24, 2017 94 Min.
Your rating: 0
7.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Clay Staub
Director

Aktoret

Milo Ventimiglia isJackson Pritchard
Jackson Pritchard
Bridget Regan isMaria Pritchard
Maria Pritchard
Amanda Schull isFBI Special Agent Daria Francis
FBI Special Agent Daria Francis
Jonathan Frakes isSheriff Gruenwell
Sheriff Gruenwell
Adam Hurtig isPearce Bacca
Pearce Bacca
Beverly Ndukwu isTanya Breeland
Tanya Breeland

Permbledhje

I vendosur në qytetin e vogël të Devil’s Gate, North Dakota, filmi shqyrton zhdukjen e një gruaje lokale dhe djalit të saj të vogël. Schull luan një agjent të FBI-së i cili ndihmon sherifin lokal të kërkojë përgjigje. Bashkë me agjentin Kolt hetojnë bashkëshortin e saj ku zbulojnë se asgjë nuk është ashtu siç duket.

Titulli origjinalDevil's Gate
Vlerësimi IMDb5.1 votes
Vlerësimi TMDb5.3 28 votes