Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Deathstroke Knights & Dragons: The Movie (2020)

Deathstroke Knights & Dragons: The Movie (2020)

Never give a paid killer a reason to work for freeAug. 04, 2020 87 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Sung Jin Ahn
Director

Aktoret

Michael Chiklis isSlade Wilson / Deathstroke (voice)
Slade Wilson / Deathstroke (voice)
Chris Jai Alex isJackal (voice)
Jackal (voice)
Faye Mata isH.I.V.E. Queen / Jade (voice)
H.I.V.E. Queen / Jade (voice)
Griffin Puatu isJoseph Wilson / Jericho (voice)
Joseph Wilson / Jericho (voice)
Asher Bishop isYoung Joseph Wilson (voice)
Young Joseph Wilson (voice)
Imari Williams isPresident Nicholas (voice) / H.I.V.E. Pilot (voice)
President Nicholas (voice) / H.I.V.E. Pilot (voice)
Colin Salmon isWilliam Wintergreen (voice)
William Wintergreen (voice)
Delbert Hunt isBronze Tiger (voice)
Bronze Tiger (voice)
Panta Mosleh isLady Shiva (voice) / Nurse (voice)
Lady Shiva (voice) / Nurse (voice)

Permbledhje

Vrasësi Slade Wilson ka dy jetë: një jetë si vrasës i pamëshirshëm i njohur si Deathstroke dhe një jetë si një njeri familjar. A mund ti shlyejë ai mëkatet e së kaluarës apo do të jetë familja e tij ajo që do paguajë çmimin përfundimtar?

Titulli origjinalDeathstroke: Knights & Dragons - The Movie
Vlerësimi TMDb7 215 votes