Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Death of Me (2020)

Death of Me (2020)

Dashuria e vërtetë kërkon sakrificë.Oct. 02, 2020 95 Min.
Your rating: 0
5.3 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një çift me pushime në një ishull të largët të Paqësorit Jugor zgjohet një mëngjes me një pezull dhe pa kujtuar atë që ndodhi. Kur luanin një video të natës së kaluar, ata shohin se morën pjesë në një ritual lokal që disi përfundon me vrasjen e tij.

Titulli origjinalDeath of Me
Vlerësimi IMDb4.3 votes
Vlerësimi TMDb5.2 58 votes