Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cruella (2021)

Cruella (2021)

Hello Cruel WorldMay. 26, 2021 134 Min.
Your rating: 0
9.7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Emma Stone isCruella de Vil / Estella
Cruella de Vil / Estella
Emma Thompson isBaroness von Hellman
Baroness von Hellman
Joel Fry isJasper
Jasper
Mark Strong isJohn the Valet
John the Valet
Tipper Seifert-Cleveland isEstella (12 yrs)
Estella (12 yrs)
Emily Beecham isCatherine
Catherine

Permbledhje

Historia që flet për fillimet e Kruela DeVil dhe si u kthye në të ligën e çmendur që njihet në filmat e dalmatëve…

Titulli origjinalCruella
Vlerësimi IMDb7.4 votes
Vlerësimi TMDb8.8 1611 votes