Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Criminal Audition (2019) HD

Criminal Audition (2019) HD

Apr. 02, 2019 92 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Një ish-avokat dhe skuadra e tij drejtojnë një organizatë të botës së krimit, duke siguruar kriminelë të rremë për të marrë përsipër krimet e njerëzve të tjerë. Por një klient i ri i rrezikshëm e kthen botën e tij përmbys kur ata përballen me gënjeshtra, mashtrime dhe vrasje gjatë një nate.

Titulli origjinalCriminal Audition
Vlerësimi TMDb5.5 2 votes