Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Constant Gardener (2005) HD

The Constant Gardener (2005) HD

Love. At any cost.Aug. 31, 2005 (UK, Germany, USA, China)129 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Ralph Fiennes isJustin Quayle
Justin Quayle
Rachel Weisz isTessa Quayle
Tessa Quayle
Danny Huston isSandy Woodrow
Sandy Woodrow
Bill Nighy isSir Bernard Pellegrin
Sir Bernard Pellegrin
Donald Sumpter isTim Donohue
Tim Donohue
Pete Postlethwaite isDr. Lorbeer aka Dr. Brandt
Dr. Lorbeer aka Dr. Brandt
Hubert Koundé isDr. Arnold Bluhm
Dr. Arnold Bluhm

Permbledhje

Një i ve është e vendosur ti shkojë deri në fund një të fshehte të mundshme shpërthyese që përfshin vrasjen e gruas së tij, biznesin e madh, dhe korrupsionin e korporatave.

Titulli origjinalThe Constant Gardener
Vlerësimi IMDb7.5 115,813 votes
Vlerësimi TMDb6.8 353 votes