Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Come and See (1985)

Come and See (1985)

A RELENTLESS MASTERPIECE...Sep. 03, 1985 142 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Elem Klimov
Director

Aktoret

Aleksei Kravchenko isFlyora (Florian Gaishun)
Flyora (Florian Gaishun)
Viktors Lorencs isGerman General
German General
Jüri Lumiste isGerman Officer
German Officer
Aleksandr Berda ischief of staff of the partisan detachment
chief of staff of the partisan detachment

Permbledhje

SHPËRNDAJE

Pasi e gjen një pushkë të vjetër, një djalë i ri i bashkohet ushtrisë Sovjetike dhe përjeton tmerret e luftës së Dytë Botërore kundër forcave të pamëshirshme Gjermane…

Titulli origjinalИди и смотри
Vlerësimi TMDb8.3 635 votes