Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bullets of Justice (2019) HD

Bullets of Justice (2019) HD

The exploitation revelation of the year!Aug. 23, 2019 76 Min.
Your rating: 0
2 5 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Gjatë Luftës së Tretë Botërore, qeveria amerikane nisi një projekt sekret për të krijuar ushtarë të fortë duke shartuar njerëzit me derrat. 25 vjet më vonë, kjo specie e re e quajtur Turiri, i rrit dhe i ha njerëzit si kafshët. Rob Xhastisi, i cili punon për një grup rezistence njerëzish, ë shansi i fundit për të zbuluar se si Turinjtë morën fuqi dhe për t’i dhënë fund atyre…

Titulli origjinalBullets of Justice
Vlerësimi TMDb6.5 4 votes