Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Boy 7 (2015) HD

Boy 7 (2015) HD

Feb. 19, 2015 90 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Kur Semi rimerr vetëdijen e tij diku, ai nuk e di si arriti dhe pse ndodhet aty. Ai kërkon vazhdimisht të gjejë se çfarë i ndodhi dhe zbulon se jeta e tij është në rrezik…

Titulli origjinalBoy 7
Vlerësimi IMDb5.8 votes
Vlerësimi TMDb5.5 51 votes