Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Box (2009) HD

The Box (2009) HD

All you have to do is push the button.Sep. 17, 2009 (USA)115 Min.PG-13
Your rating: 0
8 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Cameron Diaz isNorma Lewis
Norma Lewis
James Marsden isArthur Lewis
Arthur Lewis
Frank Langella isArlington Steward
Arlington Steward
James Rebhorn isNorm Cahill
Norm Cahill
Holmes Osborne isDick Burns
Dick Burns
Celia Weston isLana Burns
Lana Burns
Lisa K. Wyatt isRhonda Martin
Rhonda Martin
Michele Durrett isRebecca Matheson
Rebecca Matheson

Permbledhje

Një kuti e vogël prej druri arrin në pragun e një çifti të martuar, të cilët e dinë se hapja e tij do tu japë atyre një milion dollarë dhe të vrasin dikë që nuk e njohin.

Titulli origjinalThe Box
Vlerësimi IMDb5.6 78,525 votes
Vlerësimi TMDb5.3 487 votes