Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Blind Horizon (2003) HD

Blind Horizon (2003) HD

Dec. 14, 2003 (USA)99 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Val Kilmer isFrank Kavanaugh
Frank Kavanaugh
Neve Campbell isChloe Richards
Chloe Richards
Sam Shepard isSheriff Jack Kolb
Sheriff Jack Kolb
Amy Smart isLiz Culpepper
Liz Culpepper
Gil Bellows isDr. Theodore Conway
Dr. Theodore Conway

Permbledhje

Frank humb kujtesën e tij pasi qëllohet në nj; qytet te vogël të shkretë në Teksas. Ndersa ai përpiqet për tu kujtuar dhe të kuptoj identitetin e tij të vërtetë, Frank beson se ai mund të jetë pjesë e një komploti të …

Titulli origjinalBlind Horizon
Vlerësimi IMDb5.6 4,019 votes
Vlerësimi TMDb5.9 22 votes