Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Blind (2019) HD

Blind (2019) HD

Love is blind.Jul. 10, 2019 90 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Marcel Walz
Director

Aktoret

Permbledhje

Faye, një ish-aktore që humbet shikimin për shkak të një operacioni lazer sysh, lufton për të vendosur në vijë jetën e saj, ndërsa jeton vetëm në shtëpinë e saj të ëndrrave në Hollywood Hills. E shtyrë nga shoqja e saj Sofia, ajo fillon të hapet me Luk, një trajner personal që është memec dhe mund të komunikojë vetëm përmes telefonit të tij celular. Kur shfaqet një i panjohur i maskuar me emrin djali i bukur, Fej kupton se nuk është aq e vetme sa mendon.

Titulli origjinalBlind
Vlerësimi IMDb5.0 votes
Vlerësimi TMDb5 5 votes