Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Blind (2014) +18

Blind (2014) +18

Feb. 28, 2014 96 Min.
Your rating: 0
7.3 16 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Imagjinata e një gruaje merr përmasa të mëdha pasi ajo humb shikimin.Ingrid fillon të ndiejë praninë e burrit të saj në banesë, kur ai supozohet të jetë në punë. Në të njëjtën kohë, fqinji i saj i vetmuar, i lodhur nga pornografia më ekstreme, e kalon vëmendjen tek një grua në rrugë. Ingrid di për këtë por problemet e saj të vërteta qëndrojnë brenda, jo përtej mureve të apartamentit të saj, dhe frika e saj më e thellë dhe fantazitë e shtypura së shpejti marrin përsipër.

Titulli origjinalBlind
Vlerësimi IMDb6.9 5,807 votes
Vlerësimi TMDb5.9 75 votes