Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Black Widow (2021)

Black Widow (2021)

She's Done Running From Her Past.Jul. 07, 2021 134 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Florence Pugh isYelena Belova
Yelena Belova
Rachel Weisz isMelina Vostokoff
Melina Vostokoff
David Harbour isAlexei Shostakov / Red Guardian
Alexei Shostakov / Red Guardian
Ever Anderson isYoung Natasha
Young Natasha
Violet McGraw isYoung Yelena
Young Yelena
William Hurt isSecretary Thaddeus '
Secretary Thaddeus '
Olga Kurylenko isAntonia Dreykov / Taskmaster
Antonia Dreykov / Taskmaster

Permbledhje

Historia e takimit të spiunes së famshme, “vejusha e zezë” Natasha Romanoff me motrën e saj dhe përballjen me një armik të së kaluarës të saj të errët.

Titulli origjinalBlack Widow
Vlerësimi IMDb7.3 votes
Vlerësimi TMDb8.2 1902 votes