Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Black Swan (2010) HD

Black Swan (2010) HD

In the era of personal branding, the scariest possibility is that someone might be better at being you than you are.Dec. 02, 2010 (USA)108 Min.R
Your rating: 0
8 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Një kërcimtare baleti fiton udhëheqjen e “Liqenit të Mjellmave” dhe është e përsosur për rolin e Mjellmës së Bardhë, por ngadalë humb mendjen duke u bërë shumë e më shumë si binjakja e keqe e Mjellmës së Bardhë, Mjellmës së Zezë.

Titulli origjinalBlack Swan
Vlerësimi IMDb8.0 578,099 votes
Vlerësimi TMDb7.3 3437 votes