Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Asylum (2005) HD

Asylum (2005) HD

Passion. Possession.Sep. 09, 2005 (UK, Ireland)99 Min.R
Your rating: 0
6.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Ian McKellen isDr. Peter Cleave
Dr. Peter Cleave
Natasha Richardson isStella Raphael
Stella Raphael
Marton Csokas isEdgar Stark
Edgar Stark
Hugh Bonneville isMax Raphael
Max Raphael
Joss Ackland isJack Straffen
Jack Straffen
Wanda Ventham isBridie Straffen
Bridie Straffen
Judy Parfitt isBrenda Raphael
Brenda Raphael
Gus Lewis isCharlie Raphael
Charlie Raphael
Maria Aitken isClaudia Greene
Claudia Greene

Permbledhje

Një grua bëhet shumë kurioze për një nga të burgosurit e burrit të saj psikiatër, një njeri i cili është shpallur fajtor në vrasjen dhe shëmtimin e ish-gruas së tij.

Titulli origjinalAsylum
Vlerësimi IMDb6.2 4,294 votes
Vlerësimi TMDb6.4 21 votes