Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Assault on Station 33 (2021)

Assault on Station 33 (2021)

The battlefield comes homeApr. 02, 2021 86 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Michael Jai White isChief Malone
Chief Malone
Weston Cage isAdrian Rabikov
Adrian Rabikov
Abigail Hawk isMrs. Welch
Mrs. Welch
Gina Holden isJennifer Hill
Jennifer Hill
Gerald Webb isGeneral Welch
General Welch

Permbledhje

Një veteran ushtarak që vuan nga stresi pos-traumatik kthehet në linjën e fundit të mbrojtjes kundër një grupi terroristësh të armatosur të cilët kanë sulmuar një Spital për Çështjet e Veteranëve dhe kanë marrë pengje, përfshirë gruan e tij dhe një gjeneral të dekoruar..

Titulli origjinalAssault on VA-33
Vlerësimi TMDb7.6 21 votes