Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
And Soon the Darkness (2010) HD

And Soon the Darkness (2010) HD

Alone. Stranded. No One to Trust.Feb. 25, 2010 (USA, Argentina, France)91 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Kur dy vajza amerikane me bicikleta po udhetonin në Argjentin .Gjate një gridje ato ndahen dhe njëra humbet ne argjetin dhe tjetra duhet ta gjejë patjeter para se ti ndodhe dicka e keqe…

Titulli origjinalAnd Soon the Darkness
Vlerësimi IMDb5.2 14,205 votes
Vlerësimi TMDb5 88 votes