Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
An Unfinished Life (2005) HD

An Unfinished Life (2005) HD

Every secret takes on a life of its own.Sep. 09, 2005 (USA)108 Min.R
Your rating: 0
7.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Robert Redford isEinar Gilkyson
Einar Gilkyson
Jennifer Lopez isJean Gilkyson
Jean Gilkyson
Morgan Freeman isMitch Bradley
Mitch Bradley
Becca Gardner isGriff Gilkyson
Griff Gilkyson
Josh Lucas isCrane Curtis
Crane Curtis
Damian Lewis isGary Winston
Gary Winston
P. Lynn Johnson isShelter Supervisor
Shelter Supervisor

Permbledhje

Një grua e pafat, e dëshpëruar për të siguruar kujdes për vajzën e saj, shpërngulet te babai i saj me të cilin ka vite që nuk flisnin. Ndërkohë, ata mësojnë të falin njëri-tjetrin dhe të shërojnë plagët e vjetra.

Titulli origjinalAn Unfinished Life
Vlerësimi IMDb7.0 25,464 votes
Vlerësimi TMDb6.7 154 votes