Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
American Pie Presents: Beta House (2007) HD

American Pie Presents: Beta House (2007) HD

The Most Outrageous Slice of Pie!Dec. 10, 2007 (USA)88 Min.R
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

John White isErik Stifler
Erik Stifler
Steve Talley isDwight Stifler
Dwight Stifler
Eugene Levy isMr. Levenstein
Mr. Levenstein
Jake Siegel isMike Coozeman
Mike Coozeman
Robbie Amell isNick Anderson
Nick Anderson
Italia Ricci isLaura Johnson
Laura Johnson

Permbledhje

Eriku dhe Kozi fillojnë kolegjin dhe futen në vëllazërinë Beta Beta House, me në krye legjendarin Dajt Stifler. Por do krijohet kaosi pasi një vëllazëri të fiksuarish duan t’i ndalojnë të festojnë…

Titulli origjinalAmerican Pie Presents: Beta House
Vlerësimi IMDb5.4 51,773 votes
Vlerësimi TMDb5.4 412 votes