Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Alita: Battle Angel (2019) HD

Alita: Battle Angel (2019) HD

An angel falls. A warrior rises.Jan. 31, 2019 122 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

SHPËRNDAJE

Një vajzë pjesërisht njeri, pjesërisht robot gjendet e çaktivizuar dhe e rikthejnë ne jetë, por nuk mund të kujtoj të kaluarën e saj. Në kërkim të kujtesës ajo zbulon se kush është dhe qëllimin pse është krijuar.

Titulli origjinalAlita: Battle Angel
Vlerësimi IMDb7.4 votes
Vlerësimi TMDb6.9 3896 votes