Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Agent Hamilton (2012) HD

Agent Hamilton (2012) HD

Mar. 26, 2013 (Sweden)86 Min.N/A
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Tobias Falk
Director

Aktoret

Mikael Persbrandt isCarl Hamilton
Carl Hamilton
Saba Mubarak isMouna Al Fathar
Mouna Al Fathar
Frida Hallgren isEwa Tanguy
Ewa Tanguy
Reuben Sallmander isPierre Tanguy
Pierre Tanguy
John Light isJason Fox
Jason Fox

Permbledhje

SHPËRNDAJE

Agjenti special Karl Hamilton detyrohet të luajë sipas rregullave të veta, kur mbesa e tij rrëmbehet nga terroristët, dhe ai mëson se nuk do të marrë asnjë ndihmë nga shërbimet sekrete suedeze.

Titulli origjinalHamilton 2 - Por jo nëse bëhet fjalë për vajzën tuaj..
Vlerësimi IMDb5.5 2,561 votes
Vlerësimi TMDb5.2 22 votes