Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Acid (2018) +18 a.k.a Kislota

Acid (2018) +18 a.k.a Kislota

Oct. 04, 2018 98 Min.
Your rating: 0
3.8 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Acidi është një manifestim i heshtur i brezit të njëzet vjeçarëve. Ata janë braktisur në një botë të stolisur me koncepte të tilla si familja, miqësia, dashuria dhe mundësitë. Në kërkim të përgjigjeve për pyetjet e tyre, ata gllabërojnë veten si një substancë kimike që gërryen botën përreth, në mënyrë që të mësojnë një herë e mirë se nuk duhet të dëgjojnë, por të mbajnë vesh, nuk duhet të shikojnë por të vërejnë. Dhe të gjejnë rrugën e tyre.

Titulli origjinalКислота
Vlerësimi IMDb5.7 votes
Vlerësimi TMDb5.8 22 votes