Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
A Werewolf in England (2020)

A Werewolf in England (2020)

Sep. 28, 2020 85 Min.
Your rating: 0
9.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Reece Connolly isArchie Whittock
Archie Whittock
Tim Cartwright isHorrace Raycraft
Horrace Raycraft
Mark McKirdy isReverend Pankhurst
Reverend Pankhurst
Emma Spurgin Hussey isMartha Hogwood
Martha Hogwood
Barrington De La Roche isVincent Hogwood
Vincent Hogwood
Rory Wilton isBernard Bagley
Bernard Bagley
Derek Nelson isWerewolf
Werewolf

Permbledhje

Një Këshilltar i Famullisë dhe një kriminel strehohen në një shtëpi në një fshat të largët, pa dijeni se ujqërit e etur për mish banojnë në tokat pyjore përreth dhe janë gati të ushqehen…

Titulli origjinalA Werewolf in England
Vlerësimi IMDb5.9 votes
Vlerësimi TMDb5.9 49 votes