Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
A Regular Woman (2019) a.k.a Nur eine Frau

A Regular Woman (2019) a.k.a Nur eine Frau

May. 09, 2019 90 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një grua gjermane me origjinë turke lufton për të arritur jetën që ëndërron. Pasi përballet me kundërshtimin dhe kërcënimet e familjes së saj, ajo vendos të largohet për të realizuar qëllimin e saj…

Titulli origjinalNur eine Frau
Vlerësimi IMDb7.7 votes
Vlerësimi TMDb6.9 26 votes