Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
A Bad Moms Christmas (2017) HD

A Bad Moms Christmas (2017) HD

Nov. 02, 2017 (USA)104 Min.R
Your rating: 10
9.1 11 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Jon Lucas
Director

Aktoret

Mila Kunis isAmy Mitchell
Amy Mitchell
Kathryn Hahn isCarla Dunkler
Carla Dunkler
Susan Sarandon isIsis Dunkler
Isis Dunkler
Christine Baranski isRuth Mitchell
Ruth Mitchell
Jay Hernandez isJessie Harkness
Jessie Harkness
Peter Gallagher isHank Mitchell
Hank Mitchell
Justin Hartley isTy Swindle
Ty Swindle
David Walton isMike Mitchell
Mike Mitchell

Permbledhje

Amy, Kiki dhe Karla, tre gratë e nënvlerësuara dhe të mbingarkuara rebelohen kundër sfidave dhe pritjeve të super-ngjarjes për to: Krishtlindjet. Dhe në qoftë se krijimi i një festë më të përsosur për familjet e tyre nuk ishte mjaft e vështirë, ato duhet të bëjnë gjithçka, ndërsa presin dhe i argëtojnë nënat e tyre.

Titulli origjinalA Bad Moms Christmas
Vlerësimi IMDb5.7 10,910 votes
Vlerësimi TMDb6.2 185 votes