Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
86 Melrose Avenue (2020)

86 Melrose Avenue (2020)

Apr. 19, 2021
Your rating: 0
3 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Lili Matta
Director

Aktoret

Permbledhje

Një ish-marins PTSD hyn në një galeri, duke marrë peng dhe duke i detyruar pengjet të përballen me të kaluarën e tyre komplekse dhe vdekshmërinë e afërt, ndërsa koha kalon…

Titulli origjinal86 Melrose Avenue
Vlerësimi TMDb7.3 4 votes